Wyślij wiadomość

Zatrudnimy terapeutę zajęciowego
Stowarzyszenie "OSTOJA" Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami zatrudni terapeutę zajęciowego do pracy w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Środzie Śląskiej. Oczekujemy: - wykształcenia wyższego o profilu pedagogika, psychologia lub pokrewne, ( najchętniej ale nie koniecznie) - podstawowej wiedzy dotyczącej niepełnosprawności, - empatii, - kreatywności i energii w działaniu. Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - możliwość rozwoju w zakresie terapii i aktywizacji społecznej oraz zawodowej osób z niepełnosprawnościami, - miłą atmosferę pracy, - wsparcie ze strony doświadczonego zespołu terapeutycznego. Oferty w formie CV prosimy składać na adres e mail: wtz.sroda@ostoja.org.pl

środa, 08 sierpień 2018
Pracownik Produkcyjny - układanie struktur laminatów węglowych

Opis stanowiska: • Układanie tkanin węglowych w formach wg. wzoru. • Konserwacja form - czyszczenie i polerowanie. Wymagania: • Wykształcenie min. zawodowe, • Doświadczenie na stanowisku szwaczki mile widziane • Zdolności manualne. • Duża cierpliwość i opanowanie, • Systematyczność i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Oferujemy: • Atrakcyjne wynagrodzenie. • Praca w systemie jednozmianowym 8h przez 5 dni w tygodniu, • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, • Miłą atmosferę, • Duża samodzielność w działaniu. Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 570 049 777. Proszę dzwonić w godzinach 7-15.

KUPIĘ ANTYKI - różne STAROCIE za GOTÓWKĘ - szybki kontakt i GOTÓWKA !
Kupię wszystko i w każdym stanie – Antyki – Starocie : Meble, Obrazy, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Zegary, Figurki, Rzeźby, Płaskorzeźby, Samowary, Srebro, Platery, Brąz, Mosiądz, Ceramikę, Szkło, Kryształy, Biżuterię, Zegarki, Kufle, Patery, Tace, Świeczniki, Odznaczenia, Odznaki, Medale, Ordery, Orzełki, Stare Szable, Kordziki, Tasaki, Lampy naftowe, Żyrandole, Lamp podłogowe i gabinetowe, Stare Mapy, Starodruki, Stare Książki, Starodruki, Pocztówki, Sztućce, Stare Butelki z napisami, Kieliszki, Karafki, Moździerze, Wagi, Młynki, stare Kafle, różne Dewocjonalia, Stare Skrzypce oraz wszystko wiele innych starych przedmiotów z Epoki ... ZADZWOŃ - 603 567 304

wtorek, 07 sierpień 2018
WYNAJMĘ mieszkanie w Środzie Śląskiej
własnościowe, umeblowane, 3-pokojowe, w dobrej lokalizacji, słoneczne. Od zaraz - tel. 790 618 688

poniedziałek, 06 sierpień 2018
wynajmę garaż

Wynajmę garaż na osiedlu przy ul. Mostowej, zlokalizowany w ciągu garaży. Powierzchnia ok. 18 m² Garaż bez kanału i bez energii elektrycznej. Dostępny od 1 września Przystępna cena. tel. 668005835

sobota, 04 sierpień 2018
KUPIĘ ANTYKI za GOTÓWKĘ - ZADZWOŃ

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - Masz Antyki - POTRZEBUJESZ GOTÓWKI - Szybko Kupię od Ręki - ZADZWOŃ - 603 567 304

piątek, 03 sierpień 2018
Wynajmę mieszkanie

Mam do wynajęcia mieszkanie w ŚŚ, ul. Mostowa 9a, 4 piętro, po generalnym remoncie, 35 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój. Kontakt Mirek 665 161 272.

czwartek, 02 sierpień 2018
Psychoterapia indywidualna
Psychoterapia indywidualna par, rodzin i grupowa - w gabinecie we Wrocławiu lub na Skype. Tel. 51314 3368, Łucja Fitchman https://www.facebook.com/psychoterapiapary

poniedziałek, 30 lipiec 2018
Poszukuję do wynajęcia
Poszukuję do wynajęcia ciepłej, niedużej kawalerki dla 1 osoby za niewiele ponad 1000 zł ze wszystkimi opłatami, na max. 2 piętrze. Zależy mi na tym, aby mieszkanie było w części Środy Śląskiej od ulicy Oławskiej/ Wrocławskiej/ Korwina/ Śląskiej, w obrębie ulicy T. Kościuszki. Proszę o kontakt pod nr. tel.: 504 526 750

sobota, 21 lipiec 2018
Zlecę budowę domu jednorodzinnego
Zlecę budowę domu jednorodzinnego (wstępnie w stanie surowym otwartym) w Środzie Śląskiej. Wykonany stan zero. Dość pilne - tel.504-203-069

piątek, 20 lipiec 2018
SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ

SZYBKA I UCZCIWA WYCENA, NAJWYŻSZE CENY W CAŁEJ OKOLICY.

TEL.797-480-808

piątek, 04 maj 2018
Powered by Phoca Guestbook