Zapytanie dyr. Domu Kultury dot. malowania elewacji frontowej i tunelu

piątek, 20 lipiec 2018 13:43
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zapytanie dotyczy malowania elewacji frontowej i tunelu. Szczegóły poniżej.

 

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 07 sierpień 2018 11:40

Komentarze  

+2
Przyłączam się do kolego GADOCHA!
Nie widzę potrzeby malowania tej elewacji. W porównaniu z innymi elewacjami w mieście jest w doskonałym stanie.
Pieniądze można wykorzystać na bardziej potrzebne inwestycje w Środzie Śląskiej.
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
0
Przepraszam może się czepiam ale czy te malowanie jest naprawdę niezbędne? Według tego co widzę elewacja jest w niezłym stanie, przynajmniej tak wygląda na zdjęciach. Może by tak te pieniądze przeznaczyć na inne cele? No chyba że te środki które Dom Kultury posiada mogą być wykorzystane tylko na remont elewacji.
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Rozpocznij dyskusję! Możesz się zalogować na wybrany portal społecznościowy i tam podzielić się swoją opinią wyrażoną na tym portalu. Logowanie nie jest obowiązkowe, dalej możesz zostawić komentarz anonimowo ;)