Uwaga! Znaleziono psa

niedziela, 05 sierpień 2018 21:34
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wczoraj na ul. Szkolnej w Środzie Śląskiej, w godzinach popołudniowo - wieczornych,  znaleziono psa prezentowanego na zdjęciu.

- Piesek po tej ulicy błąkał się już jakiś czas, jest zadbany. Zzostał przewieziony do lecznicy weterynaryjnej na ul. Targowej w Środzie Śląskiej - informuje Straż miejska w Środzie Śląskiej, która prosi właściciela o kontakt pod nr tel. 71 317 28 64.

(rol) fot. sm

Ostatnio zmieniany niedziela, 05 sierpień 2018 21:42

Komentarze  

+3
Tego samego psa znalazłem ja
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
-4
To na pewno nie mój. Pozdrawiam!
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Rozpocznij dyskusję! Możesz się zalogować na wybrany portal społecznościowy i tam podzielić się swoją opinią wyrażoną na tym portalu. Logowanie nie jest obowiązkowe, dalej możesz zostawić komentarz anonimowo ;)