Skład Miejskiej Komisji Wyborczej

wtorek, 11 wrzesień 2018 14:20
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Miejska Komisja Wyborcza w Środzie Śląskiej informuje o swoim składzie, siedzibie oraz dyżurach w związku z przyjmowaniem zgłoszeń listy kandydatów na radnych i burmistrza.

 

Informacja MKW (link)

(um)

Artykuły powiązane

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Komentarze  

+1
A lista kandydatów na radnych i burmistrza będzie gdzieś wywieszona? Ciekawe kto staje do wyścigu o stanowiska. Pewnie lada moment się dowiemy kto, co i jak.
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
+7
a taxi-słobo startuje w końcu czy nie
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
+7
to jest raczej zibi-taxi
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
+7
czy to prawda że obecny burmistrz nie wystartuje w wyborach ? takie info dziś krąży po środzie
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
+3
Wkrótce się wszystko wyjaśni i zobaczymy kto wystartuje. Zresztą w tych wyborach podejrzewam że nastąpią duże zmiany w władzach. Niektórzy się mocno zdziwią po wyborach.
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
+12
No to teraz ruszy kampania wyborcza na ostro. A walka o stołki będzie zażarta bo jest o co walczyć. Oby wygrali ludzie którzy naprawdę chcą coś zrobić i mają wizję jak to zrealizować. Gminom potrzeba rozwoju a nie zastoju.
Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować