Praca w Niemczech dla pracownika stajni / stajennego

wtorek, 07 sierpień 2018 11:24
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Stowarzyszenie Jeździectwa Konnego w Sonnefeld poszukuje do pracy w Niemczech Pracownika Stajni / Stajennego.

Miejsce pracy: Sonnefeld, Niemcy

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w jeździe traktorem
  • zdolności manualne

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z końmi
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Główne zadania:

  • karmienie koni
  • dbanie o boksy dla koni
  • ogólne zadania w zakresie pielęgnacji, konserwacji i utrzymania sprzętu jeździeckiego
  • dbanie o powierzchnie jeździeckie hali i wybiegów, wyrównywanie terenu do jazdy konnej

Oferujemy:

  • praca na pełen etat (40 godzin/tydzień)
  • wynagrodzenie 10,50 euro/godzina
  • 24 dni dni urlopowe w roku
  • zakwaterowanie: w pełni umeblowane mieszkanie: 2 pokoje, kuchnia, prysznic/WC

Nasz obiekt jeździecki posiada aktualnie 26 koni, 2 hale jeździeckie i dwa wybiegi zewnętrzne.

Oferta jest skierowana do osób, które chcą podjąć stabilne, długoterminowe zatrudnienie, nie jest ofertą pracy sezonowej.

lub pocztą na adres:

Bettina Witter

Reit- und Fahrverein Sonnefeld u.U. e.V.

Am Bieberbach 2

96242 Sonnefeld

Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

--- OGŁOSZENIE PŁATNE ---

Ostatnio zmieniany wtorek, 07 sierpień 2018 11:28