PRACA! Operator Wózka Jezdniowego

poniedziałek, 30 lipiec 2018 15:55
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej. Główna siedziba Schumacher Packaging znajduje się w Ebersdorfie koło Coburga, w Bawarii...

Obecnie posiadamy piętnaście zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Niemiec, Polski i Holandii.

Schumacher Packaging pod Wrocławiem istnieje na polskim rynku opakowań od 1999 roku. W zakładzie   zatrudniamy 550 pracowników a w całej grupie Schumacher Packaging 2500 pracowników.

 Jesteś zaangażowany i otwarty na zmiany?  Aktywnie szukasz nowych rozwiązań?

Dołącz do naszego zespołu jako

Operator Wózka Jezdniowego w Magazynie Surowca

Miejsce pracy: Krępice (powiat Średzki)

Główne zadania:

  • rozładunek towarów przychodzących
  • segregacja towaru na magazynie
  • wydawanie surowca na produkcję
  • utrzymanie porządku na magazynie

Nasza firma oferuje:

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • darmowy dojazd do/z pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i kwartalne, inne dodatki do płacy zasadniczej
  • atmosferę firmy rodzinnej, bezpieczne i przyjazne środowisko pracy
  • kartę Multisport, bilety do kina
  • upominki jubileuszowe za staż pracy
  • świąteczne bony pieniężne, paczki dla dzieci
  • upominki okazjonalne: wyprawkę na okoliczność urodzenia dziecka, upominki z okazji zawarcia związku małżeńskiego
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych (wózki z chwytakiem)
  • wykształcenia minimum zawodowego
  • znajomości obsługi komputera
  • gotowości do pracy w systemie III-zmianowym

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie kompletu dokumentów (CV, list motywacyjny)

lub pocztą:  Schumacher Packaging Sp. z o.o., ul. Wrocławska 66 Krępice, 55-330 Miękinia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

--- OGŁOSZENIE PŁATNE ---

Ostatnio zmieniany wtorek, 31 lipiec 2018 21:15